FILMAS BILDES SPĒLES APSVEIKUMI ČATS REKLĀMA oHo.lv
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!
Interešu grupas [???]
Interešu grupas > Mūzika  > Krievu mūzika

Vai jokus dzeniet - krievu mūzika?!

Dzelme1976 2014-11-05 00:10
Neredzu iemeslus,lai nopietni ko tādu apspriestu,kad pasaulē ir pilns ar īstu mūziku, orģinālmūziku. Pašu krievu slavenākie mūziķi sauc krievu estrādi par plaģiātu kori un tas ir fakts. Nav māksla pamainīt notis mazliet vietām un ielikt krievu vārdus, bet tas bija un paliek plaģiāts un tie viņiem ir 99,9%
AivarsN 2014-11-05 01:25
Popmūzikā,protams,tā pat kā latviešiem,līdzskrējēju lētajam rietumu šovam netrūkst.Bet,ja iet runa par īstu bardu dziedāšanu,krievu šansonu,kur mūzika tiek nodota klausītājam no sirds uz sirdi,tur popkultūras notrulinātie rietumi pat tuvu nestāv.Eirovīzija jau atgādina tirgus balagānu.
Bonbonkas 2014-11-05 09:18
Es uzskatu, ka katram ir tiesības klausīties ko viņš vēlas. Vienam patīk māte, otram meita, bet trešam tikai kleita. Tāpat ar mūziku, klausos ko gribu un kad gribu atkarībā no noskaņojuma. Dzelme! Ja neredzi iemeslus kāpēc apspriest, tad kāpēc vispār uzsāki šo sarunu?
saulite5 2014-11-05 18:15
Man patīk ļoti daudzas krievu valodā izpildītas dziesmas.. un man nav svarīgi, vai ir oriģināls vai ´´tulkota´´ dziesma... Galvenais melodija! un vārdi!
minchuxxx2 2014-11-05 19:18
kāda vaina krievu muzikai?? man patīk un klausos.. par gaumi nestrīdas.. :)
jaukajs28 2014-11-06 23:43
man patīk krievu mūzika un klausos.. :)
REDS 2014-11-08 13:03
Ja mums patīk mūzika JEBKURĀ valodā tad tas nozīmē tikai to ka patīk šī KONKRĒTĀ mūzika... un lūgums savus kompleksus neattiecināt pret kādas citas (ne savas dzimtās) valodas nesējiem :P
КАСТА un GUSTAVO: http://www.youtube.com/watch?v=jky7VZEmNAI
Dzelme1976 2014-11-15 00:10
Varētu jau pajautāt tiem pieaugušiem cilvēkiem, kuri kirilicas estrādes troksni auc par mūziku, kā tiem ar pašcieņu, kā ar ja ne savu senču, tad kā ar vēsturisko atmiņu? Jo ir tikai viens jautājums, kas visu noliek savā vietā - kā jums izdevās iepazīt "dižo" krievu mūziku? Vai pie jums brauca repetitori no krievijas, vai jūs varbūt braucāt uz krieviju mācīties un tur jums pielipa viņu "mūzika"? Jeb tomēr jāatdzīst, ka tikai tāpēc jūs to ziniet, ka no bērnu kājas svešie okupanti jums to ir piespieduši dzirdēt, ar varu žvadzinājuši ausīs un neprasot vai jums to gribas vai nē? Par mūz.kvalitāti nerunājot, tikai par sev gļēvi slēptiem iemesliem, tās kirilicas "iemīlēšanas" sakarā!
Dzelme1976 2014-11-15 00:13
MŪZIKA ir kas dižens,bet ne nožēlojami komercplaģiāti! Palasiet ko krievu mūzikas korifejs, kā krievijā, tā pasaulē atzītais Grebenščikovs saka par savējo krievu estrādes mūziku, kad žurnālisti tam vaicāja, kā patīk jaunāko laiku krievu mūzika: ja gribu dzirdēt ko jaunu, īstu un orģinālu es braucu uz Parīzi, Londonu vai Ņujorku - tur nav plaģiāti, bet īsta, radoša un orģināla mūzika!
allldis 2014-11-16 03:41
"Nav skata pretīgāka par vergu, kas iemīļojis savas važas"!

Šo teicienu var simtprocentīgi attiecināt uz mūsu nabaga ļautiņiem,kas kā suņi ar varu, pātagu un nāves draudiem no bērnības pieradināti izpildīt svešā melē komandas, runas un dziesmas un tādas deformētas izaudzinājuši arī savas atvases!Tas attiecas arī uz bastardiem un "jaunpilsoņiem", jo kad tie ir uzzinājuši vētures patiesību, tiem ir izvēles brīvība - palikt okupantu pusē un nekaunīgi izmantot senču nozieguma sekas,jeb palikt Latvijas tautas neatkarības centienu pusē un būt lojālam visās izpausmēs savai dzimtenei!
Pārējie krievmīļi ir vai nu neveseli garā jeb maskējušies naidnieka aģenti!
Parama 2014-11-16 09:42
kā naidnieka aģents, es ar labprāt paklausos krievu muzičku:)
https://www.youtube.com/watch?v=HGta09OYjZw&index=18&list=RD_D39And3ME0
BIRNBAMS 2014-11-19 15:04
No krievu estrādes nāk primitīvs plaģiāts, visbiežāk muzikāli nabadzīgs. Vārdi reti pretīgi, ja ieklausās. Monotona šovinistiska bravūra! Nekādas inteliģences 90 % gadījumos. Kāda tauta - tāda mūzika. Nomocīta nodzirdīta tauta - primitīva šovinisma pilna trokšņošana. Protams, ir ari izcili talanti -
Antonovs utt. Un izcilas balsis - Mondruse ....utt.

Dzelme dziļi izprot laikmetu un mūziku. Paldies viņai par problēmas risināšanu latviskajā vidē, jo daudzi latvieši ļaujās šo "muzikālo samazgu" dušām. Savā aprobežotībā un "aizņemtībā" nedzirdējuši un neieklausījušies civilizētās pasaules mūzikā. Primitīvajān slieku smadzenēm pietiek ar Bum...Bumm....!
Dzelme1976 2014-11-19 19:09
Paldies Birnbamam par vēsturiski un sociāli trāpīgo retoriku! Un paldies par vērtējumu, bet vai nav dīvaini,ka šī tik elmentārā cilvēciskas pašcieņas un skaidra prāta lieta LV milzīgajā mietpilsoņu, stulbeņu un nodevīgu,trulu egoistu masas vairuma dēļ ir kļuvusi slavējama?!Skumji, jo jo runa nav par to ka visa krievu mūzika ir galīgi slikta, arī viņiem gadās kaut ļoti retas, bet orģinālpērlītes. Bet tās viņiem ir tik tās retas ka šie viņu latviskas cilmes fani tās pat nezina un esot ieslēgti okupantu info laukā no bērnības spēj tikai viņu kirilicas surogātus pieņemt. Un Čaikovski, Borodinu vai Musorgski, nerunājot par Šostakoviču šie postsovjetu lumpeņi nedzird, jo neklausās.
allldis 2014-11-20 01:14
Sveiciens latviešiem! Birnbamam un Dzelmai 100% normālu cilvēku uzskati!
Dzelme1976 2015-02-02 01:59
Ha, un Ukrainas notikumi arī manu un domubiedru teikto tikai apstiprina
3teevadeels 2015-02-02 07:09
Vērtēt mūziku pēc nacionālās piederības ir nožēlojami. Krievu mūzika ir pietiekami daudzveidīga, lai katrs mūzikas mīļotājs atrastu kko sev tīkamu. Cita lieta, ka popularizētas tiek prastas balagāndziesmas, bet visu pārējo ir jāmeklē un jāiedziļinās, kas ir pietiekami sarežģīti. Varētu domāt, ka latviešu mūzikā viss ir tip top - ja paklausās visādas bankas un novas, ausis raujas čokurā...
coijzhiv 2015-06-21 07:28
Nu ļoti jau izklausās ka Jūs tā dikti maz zināt par patieso situāciju, ka tādus vārdus rakstāt ! Ir ļoti daudz ļoti oriģinālas, patiesi skaistas mūzikas tikai vajag zināt kur meklēt :P
Dzelme1976 2015-06-22 01:51
Viss vienkārši - tiem, kas krievu plaģiāti principā neder(kā arī man), ir vēl lielajiem un smagi pieradinātajiem PSRS laika upuriem cits arguments -kur redzama krievu mūzika? Ja krievijā dzīvojošo un talantīgo citu tautību mūz. filmu, grāamatu darbi ir "krievu", tad pardon, nav vērts diskutēt!Tiem arī Puškins, Ahmatova,Pasternaks,Rozenbaums,Gradskis,Rzanovs,Žvaņeckis utt. ir krievi.
  Rādu no 1 līdz 18 (kopā 18)  
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji
Kliko šeit, lai pieslēgtos reģistrētā lietotāja rezīmā.
Twitter Draugiem Facebook
Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.