FILMAS BILDES SPĒLES APSVEIKUMI ČATS REKLĀMA oHo.lv
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!
Interešu grupas [???]
Interešu grupas > Reliģija  > Pagāni

Skaisti uzrakstīts par pagāniem.

boony 2010-02-05 18:28
Autors: mācītājs Alberts Bizmanis
Datums: 04.08.09. 21:14

Mana Delfu draudze! Vai esat dzirdējši to vēl neredzētu bezkaunību? Viens bezdievis sātanistu masoņu uzpirkts komūnists vārdā Dāvis Stalts iraid ierosinājs sūdzību pret mūsu pravieti, vissvētāku cilvēku Latvijas Repūblikā (aiz AINARA ŠLESERA) ALEKSEJU ĻEDJAJEVU! Kālabad? Tālabad, ka `Viņš vēlēja tajos apsēstu paganu svētkos Dievu lūgt un pagānu ziņģu grāmatas dedzināt! Vai tā nava bezkaunība? Aizstāvēt pagānus, kuri paša Jāņa Kristītāja vārdadienā cauru nakti dzer, pa krūmiem maukojas, buras, vellus un elkus pielūdz un mušmires saēdušies vilkačos skrien, ka varam tanī Indriķa chronikā par latvju zemes pagāniem lasīt! Pašam Sātanam iraid uzradies advokats!

Tā iraid sātanistu masoņu-neopagānu-komūnistu slepena sazvērestība pret Baznīcu un Dievu To Kungu! Mana sirds stājas, manas ŗokas trīc, manas kājas ļimst un mans pūslis top tukšs, kad iedomājos,kādas mokas Ellē sagaida tos neģēļus, kuri pret mūsu ALEKSEJU ĻEDJAJEVU un mūsu visprogresīvākas Latvijas Pirmās un Pēdējās partijas humanu un gudru polītiku ietan!

Man atkaliņ jums jāatgādina veca pasaka par vēnu saraceņu ķēniņu, kurš reizi lika to Aleksandrijas bibliotheku nosvilināt, teikdams: "Ja tanīs grāmatās nava pausts tas pats, ko Svētie Raksti pauž, tās vajaga iznīcināt, abet ja tajās iraid tas pats, kasSvētos Rakstos, tās nava vajdzīgas."

Un kālabad gan bauriem vajaga grāmatas? Kālabad šiem vispār vajaga izglītību, lasīt un rakstīt prasmi? Jo labāki, kad tas baurs glups iraid, tad viņš labprāt tic visam, ko šim saka un nekādus grūtus un nekautrīgus jautajienus neuzdod. Bauram nevajaga zināšanas, bauram pienākas vaiga sviedros savu maizi ēst, par mūsu visprogresīvāku Pirmo Parteju balsot, sūdus uz sodomītu bariem mest un jo cītīgi dot kungiem, kas kungiem pienākas un Dievam, kas Dievam pieder!

Vella kalpi iraid iejēmuši Svētā Alberta pilsētas rāti, vilki iraid ielavījšies avju laidarā! Viņi grib gāzt mūsu Mātes Baznīcas un tās vismīļāka dēla
mei_bi 2010-02-06 08:13
Visu, ko rakstu mācītāji jums saka, to darait un turiet; bet pēc viņu darbiem nedarait. Jo tie gan māca, bet paši to nedara.
Jo tie sasien smagas nastas un liek tās cilvēkiem uz pleciem, bet paši negrib ne ar pirkstu tās kustināt.
Bet tie dara visus savus darbus tik tādēļ, lai ļaudis tos redzētu. Tie darina sev platas lūgšanu siksnas un drēbēm garus pušķus.
Tie mīl mielastos sēdēt goda vietās un sinagogās pirmajos krēslos
un ka ļaudis tirgus laukumos tos sveicina un sauc par rabi.
Bet jums nebūs saukties par rabi, jo viens ir jūsu mācītājs, Kristus. (Mateja 23:8).


Jo Viņš nolicis dienu, kurā Viņš pasauli taisnīgi tiesās caur kādu Vīru, ko Viņš izredzējis un par ko visiem liecību devis, uzmodinādams To no mirušiem. (Apustuļu darbi 17:31)

Tika atvērta ... dzīvības grāmata. Mirušie tika tiesāti pēc ... viņu darbiem.
Jūra atdeva savus mirušos, nāve un viņas valstība atdeva savus mirušos; un tie tika tiesāti, ikviens pēc viņa darbiem. (Atkl. 20:12, 13)

Es no iesākuma pasludināju gala iznākumu, kopš laika gala to, kas vēl nebija noticis, sacīdams: Mans lēmums piepildīsies! Es īstenošu visu, kas Man patīk!(Jesajas 46:10)
Jo redzi, Es radīšu jaunas debesis un jaunu zemi, ka agrākās vairs nepieminēs, un tās nevienam vairs nenāks prātā. (Jesajas 65:17)

Tas Kungs nevilcina Savu apsolījumu, kā dažiem tas šķiet, bet ir pacietīgs ar jums, negribēdams, ka kādi pazustu, bet ka visi nāktu pie atgriešanās. (2.Pēt. 3:9).

Pār visām lietām ievērojiet, ka neviens rakstu pravietojums nav patvaļīgi iztulkojams; jo pravietošana nekad nav cēlusies no cilvēku gribas, bet Dieva cilvēki ir runājuši Svētā
Gara spēkā. (2.Pēt. 1:20,21).
pooh 2010-02-06 23:26
http://sites.google.com/site/baznicalv/antisekt1
Decijs 2010-02-08 09:31
njaa sito sektu nafig
meiby 2019-06-16 11:46
Vai jūs ieklausāties sirdsapziņas balsī?

”Pagāni, kam nav bauslības likuma, sekodami savai dabai, izpilda tikumības likuma prasības.” (ROMIEŠIEM 2:14.)Audzināsim savu sirdsapziņu

14. Kā cilvēkiem piemītošā sirdsapziņa ir saistīta ar 1. Mozus grāmatas 1. nodaļas 27. pantā teikto?

14 Jehova dāvāja Ādamam un Ievai sirdsapziņu, un no viņiem to esam mantojuši mēs. 1. Mozus grāmatas 1. nodaļas 27. pantā ir teikts, ka cilvēki ir radīti pēc Dieva tēla. Tas nenozīmē, ka mēs līdzināmies Dievam fiziskā ziņā, jo Dievs ir gars, bet mēs esam no miesas un asinīm. Mēs esam radīti pēc Dieva tēla tajā ziņā, ka mums piemīt īpašības, kādas ir viņam, un mums ir dota arī morāles izjūta jeb sirdsapziņa. Šis fakts ļauj saprast, kāds ir viens no veidiem, kā mēs varam mācīt savu sirdsapziņu un padarīt to uzticamāku. To var panākt, vairāk uzzinot par Radītāju un tuvojoties viņam.

15. Ko labu mēs varam gūt, iepazīstot mūsu debesu Tēvu?

15 Bībelē ir atklāts, ka savā ziņā mēs visi varam uzskatīt Jehovu par savu Tēvu. (Jesajas 64:8.) Uzticīgi kristieši neatkarīgi no tā, vai viņiem ir cerība valdīt debesīs vai dzīvot uz zemes paradīzē, var vērsties pie Dieva, saucot viņu par Tēvu. (Mateja 6:9.) Mums būtu jāvēlas aizvien vairāk tuvoties mūsu debesu Tēvam un pārņemt viņa uzskatus un normas. (Jēkaba 4:8.) Tomēr daudzi to negrib darīt. Viņi līdzinās ebrejiem, par kuriem Jēzus sacīja: ”Jūs viņa balsi nekad neesat dzirdējuši nedz viņa seju redzējuši, un viņa vārds nemīt jūsos.” (Jāņa 5:37, 38.) Mēs neesam dzirdējuši Dieva balsi burtiskā ziņā, taču mēs varam lasīt viņa Rakstus un censties līdzināties viņam.

16. Kā gadījums ar Jāzepu parāda, cik svarīgi ir mācīt savu sirdsapziņu un klausīt tai?

16 Iepriekšminēto domu apstiprina stāstījums par Jāzepu, kas dzīvoja Potifara namā. Potifara sieva centās pavedināt Jāzepu. Kaut arī tajā laikā vēl nebija uzrakstīta neviena Bībeles grāmata un vēl nebija doti desmit baušļi, Jāzeps viņai sacīja: ”Kā lai es darītu tik lielu ļaunumu un grēkotu pre
  Rādu no 1 līdz 5 (kopā 5)  
Komentēt šo tēmu
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji
Kliko šeit, lai pieslēgtos reģistrētā lietotāja rezīmā.
Twitter Draugiem Facebook
Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.