FILMAS BILDES SPĒLES APSVEIKUMI ČATS REKLĀMA oHo.lv
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!
Interešu grupas [???]
Interešu grupas > Reliģija  > Kristietība

Citāda domāšana.

Inkata 2017-01-30 14:14
Sākumā gribēju šo tēmu pieteikt psiholoģijā, bet galgalā tā ir par reliģiju. Tēma par to pašu. Kas ir labi un kas ir slikti. Dzīvot ir labi, labi dzīvot ir vēl labāk. Nomirt ir slikti, būt cita nogalinātam vai nogalināt sevi ir slikti.
BET...
Kristietībā nomirt nav slikti. Tas ir nonākt pie Dieva. Tur ir labi. Bet no nāves taču baidās visi? Gan.. gan...
Kains un Ābels. Labo nogalināja, sliktais palika dzīvot. Un dzīvoja ilgi un laimīgi. Daudz pēcnācēju saradīja. Tā ka planēta kļuvusi pārapdzīvota. Taisnīgi, vai netaisnīgi? Kurš te tika sodits, kurš apbalvots? Sodīts ar nāvi, apbalvots ar dzīvi? Apbalvots ar nāvi, sodīts ar dzīvi?
fargo 2017-01-30 17:34
kaina pēcnācēji tika iznīcināti plūdos, viņu dēļ zeme nekļuva pārapdzīvota. noass bija ādama dēla seta pēctecis(kā arī mēs).
kaina ģenealoģiskā līnija izbeidzās.
Makleods 2017-01-30 23:25
Uzjautrinoši ir jūsu spriedelējumi.
Iesaku jums paskatīties Grigorija Kļimova pētījumu lekcijas par izredzēto tautu, sarkano kabalu, sātana un antikrista savienību. Varbūt noderēs.

https://www.youtube.com/watch?v=ovdelsXKIKs&t=3s
Inkata 2017-01-31 11:57
Makleods/ Kādā ziņā uzjautrinoši? Nu labi.. lai tā būtu. Jūsu prāt, nāve ir sods vai apbalvojums, ja cilvēks mirst jauns, vai pat bērns? Un otrādi. Dzīve ir sods, vai apbalvojums?
Inkata 2017-01-31 12:45
Makleods/ Nu rads rada galā un tad? Vispasaules sazvērestība.... Nu un? Kas man daļas gar politikas bīdītājiem. Nodokļus nomaksāju un lieciciet mani mierā. Tik tā saistība.Nu netaisnīgi, nu nežēlīgi...tiri piri. Bet ne viņu dēļ saule spīd, ne viņu dēļ lietus līst. Aizveru durvis... viņi savā pusē, es savējā.
Makleods 2017-02-01 23:02
šamie jautājumi jums ir jāuzdod, tiem , kas nosaka mums spēles noteikumus, vai Krievijas federālā drošibas dienesta mācību spēkiem, kas pēta un pasniedz nākamajiem specnaziešiem un spiegiem tādu priekšmetu, kā un caur kādiem veidiem, vai kanāliem Dievs sarunājas ar cilvēci.
Makleods 2017-02-02 00:05
te būs viena saite , kur profesors Jefremovs stāsta kaimiņu valsts sabiedrības elitei

https://www.youtube.com/watch?v=3tEOnOauP1E
Inkata 2017-02-02 10:14
Makleods/ok, paklausīšos kādbrīd. Bet kas man vai kadam var noteikt spēles noteikumus. Ne jau kads cits cilvēks kā vien mēs katrs pats. Protams, var kīmiski ietekmēt, var fiziski iejaukties. Tadā veidā uztaisīt no cilvēka robotu. Ir jau vēl arī psiholoģiskais terors. Par pēdējā iedarbību vai neiedarbību gan katrs var izlemt pats. Nu jā, bišku naivi es te spriedelēju. Varu būt laimīga, ka neesmu nonākusi saskarē ar nevēlamām varām. Un vispār jau nemaz neesmu tik stipra attiecibā uz psiholoģisku teroru. Kaut vai tadu lietu kā MOBINGS. Nemaz nerunājot par ko izsmalcinātāku. Apsmējiens par sevi. :)
Inkata 2017-02-02 12:47
Makleods/ Noklausījos. Smuki pa plauktiņiem salika par valsts parvaldi. Bet tam visam taču var nepakļauties. Izņemot šaujamos. Laikam jau Jefimovs pretendē uz apgaismotā statusu. Lai tā būtu, bet vai dzīvošana ir iespējama bez parvaldes un vai tā parvalde vispar var būt citāda? Nu jā, un galgalā tas viss parvērtās par slavinošu reklāmkampaņu Putinam. Hi-hi. Jāāāā.. un vēl. :) Staļina izpratne un gudrais prāts samazināja cenas laikposmā no 47-53 gadam. Njā, gudri bija izdomājis. Ogles bija lētas jo raktuvēs strādāja par bļodiņu zupas, Cik pilsētu tā netika uzcelts un cik citu rūpnīcu tādā pat veidā nestrādāja. Hi-hi gudrais prāts. Bet par pārvaldi viss pareizi, tas uz katra soļa redzams. Tikai kāpēc cilvēki tam pakļaujas, vot jautājums? Un vai grib dzīvot citādi? Vot otrs jautājums.
ezitis21 2017-02-02 14:22
Par nomiršanu kristietībā jeb kristieša aiziešanu mūžībā varētu dalīties domas, jo ne visi kristieši pieturas pie dzīvā Dieva vārda. Tāpēc viena daļa, iespējams, nemaz netiek pie Dieva. Arī dzīvot Dieva garā nav viegli, jo ikdienā atrodoties starp pārējiem, kuriem nav uz pieres rakstīts, kas viņš par putnu, jo kontaktējoties ar tiem, tu nezini, kas otram aiz ādas.
Nereti gadās, ka Tas tur Augšā, paņem pie sevis vai aizsūta tur, kur jau par vēlu ko mainīt, tos, kurus uzskata par vajadzīgiem. Pārējie turpina uz zemes mājot, līdz pierāda savu piederību vai nederību kādam pārākam spēkam...
Makleods 2017-02-02 16:38
Pirmais vienkāršā cilvēka noteikums jebkurā valsts sistēmā, jeb fiziskās dzīvibas spēlītes noteikums - MAKSĀT NODOKĻUS, nedomāt un turēt muti un nomirt pirms pensijas vecuma iestāšanos.
Ja sprēgāsi, tad saņemsi pilnu represīvā valsts aparāta spērienu pa pēcpusi, pat pabalstus nevarēsi saņemt.
Inkata 2017-02-03 12:50
Makleods / Pirmais jautājums, kuru būtu jāuzdod katram pašam sev ir: ko es darītu ja būtu tajā valsts aparātā. Un ja gribam būt maksimali godīgi, tad cik būtu tādi kuri neteiku, uh, tagad es piebāzīšyu savas kabatas. Jo lūk tur tie iepriekšējie tā darīja. Hii.
Inkata 2017-02-03 12:59
ezitis21 / Patiesībā ir labi, ka cilvēki aktīvā vecumā spēj aizmirst un nedomāt par šādiem jautājumiem. Jo atbildes nav uz jautājumu kas ir dzīve, kāpēc ir un kas pēc tam. Bībele arī nav nekāda atbilde. Tā tāpat ir tikai grāmata. Taja ir šis tas par dzīvi un viis.
Makleods 2017-02-03 21:23
Pirmais, ko es aizliegtu- augļošanu, jeb kreditēšanu.
Otrais- aizliegtu privātbankas.
Trešais- atjaunotu valsts suverēnas emisijas tiesības.
Inkata 2017-02-06 11:29
Makleods/ kāds ļaunums rodas no kreditēšanas? Nesaskatu.
Inkata 2017-02-06 11:34
ezitis21/ Fantāziju šajā sakarā ir daudz, bet zināšanu nulle. Skumji protams. Patiesība acīm redzot ir bēdīga. Un ja kāds to arī zina tad tik pat citiem neatklās. Un labi ka tā, jo nav ko taisīt paniku pasaulē. Tik pat mainīt neko nevar.
Inkata 2017-02-06 12:01
Makleods/ Suvereni. Un uz kada pamata tu domā šito atjaunot vai izveidot? Šamam ir vajadzīgs ekonomisks pamats. Būt pašpietiekamiem. Mums parāk daudz ko vajag no citiem. Sū... mums te iet, bet visumā var apbrīnot tos kuri kkaut kā to valsti spēj tomēr noturēt.
Makleods 2017-02-06 12:42
Slikti esi lasījusi bībeli, tur viss ir rakstīts. Tur par kreditēšanu ir daudz pateikts. Tur ir viens teikumiņš manā interpretācijā - tu nedrīksti aizdot naudu saviem radiniekiem, bet svešām ciltīm drīksti, tādā veidā tu viņas vari sev pakļaut un padarīt par vergiem.
Otrs - Latvijas valsts pārstāja eksistēt 2004.gadā, kad tika falsificēti referenduma rezultāti, pēdējo punktu pielika pidaras Dombrovskis, kad bez tautas referenduma ieviesa eiro. latvija ir tikai teritorija , kuru pārvalda parādu uzskaitītāji un piedzinēji - tiesas, bankas, Vidi.
Pastāvīgi tiek radīti apstākļi, lai jaunas ģimenes, viens no vecākiem nevarētu atrasties pastāvīgi ar bērniem. Lai izdzīvotu, abiem vecākiem ir jāstrādā.
Makleods 2017-02-06 20:01
te būs viens klipiņš par bībeles projektu, secinājumus izdariet paši, ja jūsu intelekts būs tik attīstīts, lai kaut ko saprastu

https://www.youtube.com/watch?v=zIPYa-3-7GE
Inkata 2017-02-07 15:45
Makleods / Tas ok. Mani interesē kas cits. Kā atrast tuksnesi lai tauta klutu par tautu un varētu iegūt savu apsolīto zemi. Sanaca līdzībās. Ja saproti.
  Rādu no 1 līdz 20 (kopā 42)   nākamās >>    pēdējās 20 >>
Komentēt šo tēmu
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji
Kliko šeit, lai pieslēgtos reģistrētā lietotāja rezīmā.
Twitter Draugiem Facebook
Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.