Logo
IEPAZĪŠANĀS FILMAS BILDES SPĒLES APSVEIKUMI ČATS REKLĀMA oHo.lv VIP
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!
Interešu grupas [???]
Interešu grupas > Viss pārējais...  > 1.aprīļa joki!
 fiata tēma [visas]:
 joki

fiata (2005-04-01 10:08)  [visi komentāri]  [visi komentāri šajā grupā]
 Šorīt nevienam no mājiniekiem neļāvu sevi izjokot, bet to izdarīja radio-2. Pa ausu galam dzirdēju, ka Rīgā būšot sacīkstes ar ātrumposmu pār Akmens tiltu. Nodomāju, tās gan derētu apskatīties, bet pēc tam piedāvāja pirkt rokas pārnēsājamo biodegvielas ražošanas aparātu, un tad jau gardi pasmējos pati par sevi.
fiata (2005-04-01 12:47)  [visi komentāri]  [visi komentāri šajā grupā]
 Triecam kaņepēs!
Latvijas kaņepe nav tā kaņepe, no kuras taisa hašišu.Bet nogaršojot kaņepju sviestu, tomēr aizrunājāmies līdz hašišam. Uzzinājām, ka arī mūsu kaņepē narkotikas ir, tikai tās nekādā veidā nevar dabūt ārā, tās ir ziedputekšņos.Bet ziedputekšņus vāc bites, un bitenieki ir izdomājuši, kā bitēm atņemt ziedputekšņus!Nē, izrādās nekā! Kaņepes izdalot tik spēcīgus fitoncīdus, ka neviens kukainis tām neejot ne tuvumā.
Bet zvirbuļi pa kaņepēm ņemas, tad var ņemties arī cilvēki. Un meitenes- tās gan prot ņemties pa kaņepēm.
Proti, darām tā: novaktējam, kad kaņepes zied, un tad kurinām pirtiņu. Sameklējam meitenes, izsviedrējam pirtī un tādas pašas slapjas un plikas laižam kaņepēs iekšā. Un, kad viņas nāk no turienes ārā, tad ir dzeltenas kā baznīcu gaiļi- ar kaņepju ziedputekšņiem aplipušas. Tad tikai viņas jāliek atpakaļ uz lāvas, vīri apkārt un ar mēlēm tās narkotikas! Un reibst! Ja gadās tāda īsti ražena meitene, tad reibuma pietiek vairākām dienām.
Pašreiz par šo ideju gatavoju projektu Eiropas Savienības PHARE naudiņas saņemšanai. Kāpēc lai liegtu naudiņu vienai kārtīgai Kaņepju Takai, kurā mēs varētu triekt iekšā visas Latvijas bezdarbnieces un pelnīt pasaules naudu!
fiata (2005-04-01 13:02)  [visi komentāri]  [visi komentāri šajā grupā]
 Stakle deg!
Stakle atrodas Ramatas upes krastā. Baronu laikos tur bijis ķieģeļceplis. Pēc tam Stakle nonākusi kāda jaunsaimnieka- Rūjienas Ugunsdzēsēju biedrības priekšnieka- īpašumā. Ķieģeļu ražošana tad vairs nav īsti atmaksājusies. Īpašnieks cepli labi apdrošinājis, bet saviem ugunsdzēsējiem Rūjienā sarīkojis lustīgu balli. Kad nu balle pašā karstumā, no depo atskrējis dežurants un ziņojis:" Priekšniek! Zvana jūsu meita. Viņa teic, ka degot Stakle."
"Ja viņai deg stakle, tad es tur neko nevaru līdzēt! Tur dzēsējs viņai jāmeklē pašai!"-bezrūpīgi atteicis priekšnieks, un visi lustīgi ballējuši tālāk.
Bet Stakļu māju vieta jau trīsdesmito gadu beigās tika pārdēvēta par Saulkrastiem.
fiata (2005-04-01 13:19)  [visi komentāri]  [visi komentāri šajā grupā]
 Cik ilgi sieviete var turēties pretī?
Rūjienā kapu svētki. Ramatiešiem braucamam uz turieni iedota mežsaimniecības kravas automašina ar paaugstinātiem bortiem un soliem- piemērota cilvēku vešanai. Uz svētkiem brauc arī piecu bērnu māmiņa Elce, vēl jauna, ziedoša sieviete, kas ilgu laiku nav tikusi cilvēkos.
Šoreiz bērnus pieskatīt uzņēmies vīrs.
Kapu svētki Rūjienā, tāpat kā visās Vidzemes kapsētās, ir ar tiem sekojošu pasēdēšanu pie līdzpaņemtiem cienastiem un bufetēs gādātiem labumiem. Atpakaļ ceļā Elce pamanās iekārtoties šoferim blakus kabīnē. Abi triec uz nebēdu, laikam taču diezgan vaļīgi. Pie Mazrūķu mežsarga mājas visiem jākāpj ārā, jo ceļi tālāk nav izbraucami. Bet Elce nekāpj. Smejas un saka:"Paved mani līdz galam"
Šoferis izņemas gan ar labu, gan ar dusmām. Beigās ar lielu blīkšķi aizcērt kabīnes durvis un brauc. Kādus 200m līdz eglītēm, jo ceļš patiesi nekādi nav izbraucams. Pēc neilga brīža klāt pienāca pie mežsarga mājas izkāpušie. Mašina ir iegriezta eglēs, un visiem spēle skaidra.
Notikums drīz vien nonāk ausīs Elces vīram. Viņa atbilde ir tik skaista, ka es to ieteiktu pārdomāt visiem vīriešu kārtas lasītājiem:" Bet mīļie kaimiņi! Cik tad sieviešu cilvēkam stipras tās rociņas! Un cik ilgi viš var spēt turēties pieaugušam vīrietim pretī!"
Rādu no 1 līdz 4 (kopā 4)

Šī tēma ir slēgta un to vairs nevar komentēt
Twitter Draugiem Facebook Google+
Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
Izstrāde © ricks, ALT RD, 2000.