FILMAS BILDES SPĒLES APSVEIKUMI ČATS REKLĀMA oHo.lv VIP
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!
Interešu grupas [???]
Interešu grupas > Viss pārējais...  > Filozofija

Akašu hronikas

jasmine_ 2013-08-04 23:39
Vai varat ko vairāk pastāstīt kas īsti ir Akašu hronikas un kas tur ir ierakstīts? Doma līdzīga kā Vēdiskie mācību piekritēji uzskata, ka viss ierakstīts Palmu lapās - tagadne, pagātne un nākotne? tagad Kryon vēstījumi nāk no Akašu hornikām kā mēneša fons, tiem Kryon darboņiem neticu, Akašu hronikas noteikti ir kas vairāk, bet kas tur ierakstīts vispār un kā var zināt, ka informācija nāk no Akašu hronikām nevis spekulantiem?
KABELIS 2013-08-04 23:42
Varbuut tomeer hronikju atklaasmes? :)
odenix 2013-08-04 23:44
Apšaubīt var jebko, tāpat kā atbalstīt. Tāpēc jau ir skaidrais saprātsa, loģika un intuīcija, lai katrs uztvertu to, kas viņam būtu vissvarīgākais un saprotamākais. Katrs spēj izlasīt zemtekstus, tikai nekur nav teikts, ka visiem šis zemteksts ir vienāds.s ;)
kokojambo 2013-08-05 00:38
Akašu hronikas vēstī par visu, kas bija un ir...un tikai no cilvēka atkarīgs,kas tur būs...tagatne veido nākotni, pagātne veido tagatni!..."ko sēsi to pļausi"
vientulais 2013-08-05 07:40
Latviski runājot, Akašu hronikas, ir cilvēka liktenis jeb liktegrāmata. Tajās tiek piefiksēta visa tava dzīve, un šie ieraksti ietekmē tavu nākošo dzīvi.
Salidzīnot ar mūsdienām, tas ir kaut kas līdzīgs datoržurnālam, kur tiek fiksētas visas tavas darbības:)
Juko 2013-08-05 10:54
Vēl viens skaidrojums: akašas hronika ir energoinformatīvais lauks, jeb informācijas matrica, kas kalpo par pamatu kaut kā radīšanai, notikšanai :). Tā ir absolūti neitrāla. Tajā glabājas visu iespējamo esības formu un notikumu scenāriju visas iespējamās variācijas - tātad bezgalīgā daudzveidība.
Kaut kā tā:)
Sandris1977 2013-08-05 13:52
Ākašas hronika nav nekāda grāmata ne datora fails ,tā pat nav materiāli taustāma ,viņu var redzēt tikai divos variantos ,vai nu astrālī izejot ,vai nomirstot ,un tur ir visa informācija par visu kas noticis un variant ,kas varētu notikt ,tā informācija nemaz nav visiem pieejama un ja kāds saka ko citu tad tā ir vienkāši spekulācija ar cilvēku prātiem ...
JurisK 2013-08-05 21:21
Ja tic tādām lietām, kā Akašas hronikas, tad pilnībā jāatsakās no pastāvošajām garīgajām vērtībām, cilvēku pieņemtajiem likumiem - tie vienkārši ir nekas. Jo cilvēks var darīt, ko vien grib - kaut vai nosist savus bērnus - jo tas tā ir nolemts, to ir nolēmuši augstākie spēki, cilvēks nav ne pie kā, paša izdarītā, vainīgs. Var jau muldēt, bet vajadzētu zināt mēru!
Valldiss 2013-08-08 23:17
Akaši hronika (nosaukumam nav nozīmes, tas ir vienkārši termins, lai zinātu par ko ir runa) pastāv, un izlasīt vai arī smelties informāciju no tās, cilvēkam nav lemts, pat pēc nāves ieejot astrālajā pasaulē, jo arī pēc nāves tā gars vēl ilgi atrodas Zemes valdījumā, tikai paralēlajā pasaulē; piekļuve hronikai ir pieejama tikai augsti attīstītiem garīgiem spēkiem, bet netiek izslēgtas iespējas, ka reti kādam cilvēkam izdodas pieslēgties hronikai un iegūt kādu tiešu konkrētu informāciju, kas var izpausties kā atklājums vai atklāsme, bet pieslēgšanās parasti notiek cilvēkam pašam to neapzinoties, bet tie, kas sludina un izplata savus paziņojumus, kā informāciju no Akaši hronikas, ir vienkārši spekulanti un viltvārži, kas meklē muļķīšus un vientiešus (bet tas jau ir viņu biznes un šajā pasaulē nauda nesmirdot).
P.S. Ja kāds nesaprot un nezina, kas tā ir par hroniku, labāk neizsakieties, nav jau obligāti jāizģērbjas.
labriit 2013-08-11 21:57
Es gan domaaju, ka ir lietas, kas no mums tiek tureetas slepenibaa un ja Dievs taa gribeejis, tad tam ir buutiski iemesli, nevis rotalja PASLEEPES VAI UZMINI NU!Bet cilveeks ir zikaariigs un rakaajas, rakaajas, reizeem ko pats safantazee un pasniedz kaa vieniigo patiesiibu.
atlansweiss 2019-09-04 08:59
Zemes informācijas lauks ir pieejams katram cilvēkam, tikai vien vajag zināt ka tam pieslegties, parasti musui civilizācijas sākumā kad pratam izmantot šo iespeju parasti tuvākais kalns vai vieta kur uzcelta baznīca, jo redzi mes uzskatam kad zinat nakoti, vai atbildet uz sev vajadzīgiem jautajumiem, kurus sev uzdodam apm 3 (īsak) lidz 5 (garāk) dienas , atbilde paša parādās musu galvās. Parasti šo lauku var devet par matricu, jo katra vcivilizācija veidojot pieeju rada savu veido kodu kas aizsargā informaciju no lasīšanas. Dazkart vajag patiekt sev ka atrisinat problemu un atbilde pasa atnāk.
Ideja inrormacijas laukam uzturēt informaciju gan pagatne gan tagadne gan nakotnē jo laika joslas atrodas blakus, pec manam domam ši iespeja strada ka zinojuma delis jo katrs var atstat piezimes gan iemacities meklēt informaciju, divas reizes pieskaries atveras lodzins uzraksti ko gribi atrast un informacijas pieprasijums nosutits. Jo pamata visam ir pasa cilveka domas atliek padomat un domu speks nosuta informaciju jebkura vieta kur ir atbilde. Viena no senakam civilizacijam kurai nebija ne lidmasinas ne cits transports vareja ar domu uziet sev vajadzigo infomarciju.
Parasti kristietiba visu nosauktu par svetu, un dieva brinumiem bet saprast kas ir isteniba ir svarigak neka, svettie atskiras ar zinasanam no parasta cilveka tas ari viss. garigo attistibu var sasniegt jebkurs cilveks vajag ticet un palauties kad augstakie speki iedos ko velies, taka zelta zivtina.
  Rādu no 1 līdz 11 (kopā 11)  
Komentēt šo tēmu
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji
Kliko šeit, lai pieslēgtos reģistrētā lietotāja rezīmā.
Twitter Draugiem Facebook
Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.