Logo
IEPAZĪŠANĀS FILMAS BILDES SPĒLES APSVEIKUMI ČATS REKLĀMA oHo.lv VIP
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!
Interešu grupas [???]
Interešu grupas > Viss pārējais...  > Astroloģija
ketija_20 ketija_20 tēma (2008-05-31 10:12) [visas]:

dzimšanas dienas cikls kaut kā tā

ketija_20 (2008-05-31 10:13)
 esmu dzirdējusi, ka cilvēks pēc savas dzimšanas dienas, jau ar to pašu dienu vai kā liek it kā pamatus jaunam gadam, ik pa cik gadiem ir visādi cikli. kaut ko mazliet laikam lasīju no Akvelīnas Līvmanes, laikam, neatceros, jo lasu tik traki daudz, ka drīz smadzenes būs viena milzu bibliotēku. tāpēc- vēlējos ,lai ja kādai no jums ir informāciju varbūt varētu ielikt kādu informāciju par to. vienkārši, drīz pavisam paliek gads vairāk un nu lūk, laikam kas jādara lietas labā ,lai nākamais gads būtu skaists. es ceru, ka pareizi esmu izstāstījusi ideju ko vēlos zināt. :D
Akirama1973 (2008-05-31 10:17)
 Sapratu ideju un man arī interesētu zinoša atbilde, jo vakar bija dzimšanas diena :)
Clarinsa (2008-05-31 10:31)
 Zinu,ka 12 dienas peec dzimeniites ir jaatziimee grafiks peec kura varees spriest kaadi buuus turpmaakie 12 meeneshi...tas ir diezgan preciizs-tas paarbaudiits :) Piemeeram naakamaa diena prieciiga-veel cieminji,daavanas-tad no 10 balju sisteemas veido skalu un piemeeram veerteejums dienai uz 100%...naakamai atkal cits no 100%...un tas grafiks veidojas 12 dienu garumaa!
kjirschkraasa (2008-05-31 17:35)
 Katru gadu Saule ik vienam uzsāk jaunu gada ciklu. Un ir tā, kā saka Clarinsa, ka tur ir sākums visam gadam tieši tā. Viena diena=viens mēnesis.
Tikai. Ne vienmēr Saule uzsāk savu gada ciklu tieši tanī dienā un tieši tikos plkst kā piedzimstot. Mēdz pat 1-2 dienas uz vienu/otru pusi. Tas no astronomijas. Bet ikviens astrologs tev to dažu minūšu laikā pateiks. CIKOS konkrētajā gadā. saucas tas Solāris. Un vai tik jau te nav pat agrāk runāts par to.
ketija_20 (2008-05-31 20:56)
 starp citu, ķiršukrās, Tava profesionālā acs, it kā būtu, tas ko saka [ar to dzimšans dienu, bet, VISvairāk tas piepildās tieši uz jauno gadu. nu kaut,trešajā janvārī daudz braucu ar autobusu, tieši tas pats bija arī martā- uz riteņiem vien, 4. janvāris bija diezgan čābīgs tomēr dienas beigas bija labas ,un tāds bija arī aprīlis, bet aprīļa beigas bija saulainas. nu lūk, vienkārši- pēc novērojuma vairāk piepildās tas, kas tika piezīmēs janvārī. kādēļ tā?
kjirschkraasa (2008-05-31 22:28)
 Neredzu nu nekāda sakara tam ar astroloģiju. Bet galvenais, ka labo, jauki, gaiši, [pa smuko. :):):)
Kas gan mainās ja uz pirti iet otrdienā, ne sestdienā? Nekas. :):):)
ketija_20 (2008-05-31 22:35)
 vienkārši, domāju, vajadzēja sakrist tak ar to dzimšanas dienu, bet nē, īsti nav, lielās lietās kaut kas sakrīt, bet tā, ne uz visiem 100 kā janvārī :)
ketija_20 (2008-05-31 22:38)
 starp citu, ķiršukrās, attiecībā uz pirti, ir ietekme gan un kā vēl, īpaši, ja skatās pēc mēness dienām. nu IR tur liela nozīme, piemēram, bija reiz teikts, labāk neiet pirtī, nu iegāju un nožēloju, jo galva griezās un bija slikti ,ir bijušas reizes, kad lasu un jā, tiešām attiecīgās procedūras ļoti labi darbojas. astroloģijā esmu amatieris, bet pirts lietas ir stiprā puse :))
kjirschkraasa (2008-06-01 11:21)
 Labi. Lai ir. VISAM ir nozīme. Īstenībā. Bet cik liela?
Satrika (2008-06-02 11:00)
 Katra diena, sākot ar dzimšanas dienu līdzināsies katram tā gada dzīves mēnesim, tātad tās 12. dienas janodzīvo godam!
Betish (2008-06-05 09:25)
 Tava dzimšanas diena ­ Tavs personīgais Jaunais gads.
Individuālā gada projicēšana

Cilvēks ir cikliska būtne – 12 dienas pēc dzimšanas dienas (astroloģiski – pēc Saules atgriešanās brīža) atbilst mūsu individuālā gada 12 mēnešiem.

1.diena
Būt skaidrā (nelietot apreibinošas vielas), ja nē – visu gadu liktenis spēlējas ar mums. Rakstīt plānu gadam – ko es gribu. Attieksme: gribam & darām. Apzināti izvēlamies justies labi.

2.diena
Svinības. Svarīgi saņemt dāvanas, naudu, materiālās vērtības, resursus. Tikties ar pozitīvi noskaņotiem cilvēkiem, izrādīt iniciatīvu. Atbildība būt sev pašam. Izvairīties no naudas izdošanas.

3.diena
Attiecības. Saskarsme. Komunicēšanās. Mācības. Ļoti ieteicams sakārtot attiecības ar tuvākajiem radiniekiem, brāļiem, māsām. Apzināti izvēlēties izteikt labos teikumus. Uzticēt saviem tuviniekiem slepeno domu – ko es vēlos. Radinieki palīdzēs domai materializēties. Nodrošināt savu ideju ieviešanu dzīvē. Nopirkt sev svarīgu grāmatu. Nodrošināt savas garīgās izaugsmes vieglo ceļu.

4.diena
Apzināti veidot pozitīvu atmosfēru ģimenē. Darīt ar īpašumiem saistītas lietas – zeme, dzīvoklis, māja. Var sākt remontu. Ar mūsu dzimtas egregoru saistīta diena. Karmisko parādu meditācija. Var aktivizēties bailes, ja tā – ieteicams tām droši paskatīties acīs.

5.diena
Lielais laimests. Jauna ideja piedzimst. Jaunu notikumu sākums. Paveras pacēluma, attīstības brīdis. 5. – sirds, mīlestības cipars. Var piedzimt kas skaists. Atļaut sev zīmēt, līmēt, dziedāt. Ieņemt bērnu. Biržu spēles. Svarīgi šajā dienā nepārgurt, jo tas ir sirdslietu mēnesis.

6.diena
Parāda, cik esam efektīvi, vai racionāli izmantojam savus resursus. Ja neizmantojam pareizi – sagurums, saslimšanas. Lietot kvalitatīvu ēdienu, kārtot nervu sistēmu. Dzert karstu ūdeni – spēcīgs nervu sistēmas tīrītājs.

7.diena
Ļoti aktīva diena. Attiecības nostabilizējas vai izjūk. Mūsu spoguļdiena – ko redzam/dzirdam – tā ir taisnība par mums. Slēgt līgumus. Var gadīties, ka šaj
Betish (2008-06-05 09:26)
 7.diena
Ļoti aktīva diena. Attiecības nostabilizējas vai izjūk. Mūsu spoguļdiena – ko redzam/dzirdam – tā ir taisnība par mums. Slēgt līgumus. Var gadīties, ka šajā dienā parādās konkurenti, nelabvēļi, kāds mēlnesis atnes baumu. Svarīgi uz sliktiem tekstiem nereaģēt. Pavērot, kādus cilvēkus pievelkam. Paiet solīti pretī otram, pateikt ko labu. Ievirze – veidot attiecības šūnu līmenī.

8.diena
Ieplānot, lai šī diena ir algas diena. Finansiālu, emocionālu grūtību, transformācijas laiks. Apzināties dzīvības vērtību. Maksimāli sevi saudzēt. Pārbaudes un eksāmenu laiks. Būt pateicīgiem par visu, kas ar mums notiek. Aktivizējas mūsu egoisms – kāds pakacinās, lai pārbaudītu, cik mēs mīļi un godīgi. Mistisks mēnesis – transformējas mūsu spēks. Apzināti izvēlēties, ko es ar savu spēku daru. Ieguldīt savu spēku tajā virzienā, kurš produktīvs priekš manis.

9.diena
Šī diena ir kā vārti, lai mūsu dzīvē sāktos jauns periods. Augstākās izglītības mācību iestādes, ceļojumi. Varam mainīt savu pasaules uzskatu. 8. dienā/mēnesī izvēlamies, kurp virzīt savu spēku, 9. dienā/mēnesī – nostiprinām to. Satiekam filosofiski noskaņotus cilvēkus, Skolotājus utt. Aktīva sirdsapziņa norāda uz katru notikumu, par kura gaišumu/tīrību varam šaubīties. Apzināti tiekties uz priekšu un uz augšu.

10.diena
Mobilizācijas laiks. Aktīvas darbības, darba maiņa. Attiecības: priekšnieks-padotais. Cīņa par vadošo lomu. Kārtojam profesionālas lietas. Ja šajā dienā apzināti iet karjeras virzienā – iespējams paaugstinājums darbā (10. mēnesī pēc dzimšanas dienas). Tiek izrādīta cieņa – kādu nu esam pelnījuši, t.sk., apbalvojumi. Diena parāda – cik lielā mērā mēs uzņemamies atbildību par savu dzīvi.

11.diena
Turpmāko plānu kalšanas laiks. Laiks, kurā mums palīdz draugi. 11. diena ir āķītis uz nākotni, uz nākamo 12 mēnešu ciklu, tātad šajā laikā plānojam vēl vienu gadu uz priekšu. Apzināti pavērot – ko mēs runājam ar draugiem, kādas ir mūsu attiecības ar domubiedriem. Var aiziet pie astrologa. Proj
Betish (2008-06-05 09:28)
 11.diena
Turpmāko plānu kalšanas laiks. Laiks, kurā mums palīdz draugi. 11. diena ir āķītis uz nākotni, uz nākamo 12 mēnešu ciklu, tātad šajā laikā plānojam vēl vienu gadu uz priekšu. Apzināti pavērot – ko mēs runājam ar draugiem, kādas ir mūsu attiecības ar domubiedriem. Var aiziet pie astrologa. Projektu mēnesis/gads. Aktīvi darboties sabiedriskajā dzīvē. Intelektuālo baudu diena.

12.diena
Neitralizācija. Visu lietu nobeigums, ko esam šajās 12 dienās (gadā) piedzīvojuši. Mūsu iekšējā bioloģiskā sajūta palīdz sajust, ko vēlamies neitralizēt. Ielikt visu piedzīvoto savā galviņā, ielikt visu ar + zīmi. Ja gadījušies parādi – ir svarīgi tos atdot. Svarīgi nākamajā dzimšanas gadā dzīvot bez parādiem. Ja mēs dzīvojam uz parāda, tad dzīvojam uz nākotnes enerģijas rēķina. Kredīts ir produktīvs tad, ja mums ir tik daudz naudas, lai uzreiz to visu varētu nomaksāt. Kredīti veicina vergu sabiedrības rašanos. Biznesa vide piesaista mūs vergu domāšanai, neesam brīvi. Ekonomiskā sistēma šķiro – kurus mēs vadīsim (tos, kuri ņem kredītus). Dzīvot ar tiem resursiem, kas mums ir.

Cilvēkam tiek dotas arī 3 atslēgas dienas katru mēnesi – dienu pirms dzimšanas dienas datuma, dzimšanas dienas datums un dienu pēc. Mēģināsim šajās dienās neķildoties, netaisīt parādus, nesaslimt!

Avots: psiholoģes un latviešu ritu zinātājas Sarmītes Krišmanes lekciju pieraksti.

MATERIĀLU ATĻAUJU IZMANTOT TIKAI NEKOMERCIĀLOS NOLŪKOS. ŽURNĀLISTIEM ŅEMT UN PĀRPUBLICĒT AIZLIEGTS.
kjirschkraasa (2008-06-05 11:05)
 Klau, re kā tu tā forši pagriezi. Labi skan. Un tik vienkārši visas XII.!!
p.s. it sevišķi pēdējais teikums ar lieliem burtiem man patika. :):):)
Indiga (2008-06-05 13:06)
 Interesanti. :))
Es par 12 dienu ciklu biju informēta citā sakarā, pavisam citā.
Būs jāpavēro. :)
1. diena ir nākamā diena pēc dzimšanas dienas vai sākot ar dzimšanas dienu?
Nu man iekritīs, ka 9. diena būs algas diena, nevis 8tā... ja 1.diena ir nākamā pēc DzD. Būs jāpamēģina sarunāt kaut ko :)
Betish (2008-06-05 15:16)
 Pirmo dienu sāk skaitīt ar Solāra iestāšanās mirkli. Dzimšanas dienas mirklis ir, kas tranzīta Saule atrodas tajos grādos&minūtēs, kur bija cilvēka dzimšanas brīdī.

Astro.com skat Extended Chart -ion ---> Solar Return Chart
kjirschkraasa (2008-06-05 22:43)
 ..turpinot betiš: un tas var reizēm būt pat 1-1 1/2 dienas nesakrītot ar piedzimšanas brīdi.
rema (2008-06-07 07:43)
 Man ir šāds variants:
1.diena - Sava dzimšanas diena jāpavada palutinot sevi. Pirms dzimšanas dienas nedrīkst cilvēku apsveikt! Diena jāvelta tikai sev: lutināt, domāt par savu personību.

2.diena – labi, ja izmaksā algu, ja no kāda saņem naudu, arī dāvanas.

3.diena – ciemiņu diena (kaimiņu lietas kārtot, var nopirkt jaunu auto).

4.diena – es un māja. Jārosās pa māju. Ģimene, mājas lietas.

5.diena – var veidot jaunas pazīšanās (izklaides, bērni, pasākumi). Spīdēšana, jaunas iepazīšanās.

6.diena – jāvelta darbiem. Svarīgi, ja ietur diētu. Saudzēt veselību.

7.diena – attiecību diena. Jāskaidro partnerattiecības ar kādu, arī ar kolēģiem. Var veidot jaunas un nostiprināt esošās.

8.diena – bīstama diena (ja cilvēks no dzīves noguris – labi nomirt). Karmiska diena, augsta iespēja saindēties, nevar dzert alkoholu. Var strādāt ar svešām naudām (bankas, kredīti). Aiziet uz kapiem, var kādu arī aizsūtīt savā vietā uz kapiem nolikt svecīti. Melnās maģijas diena.

9.diena – ļoti laba diena, lai dotos ceļojumos, pārgājienos, tos plānot, lai, piemēram, atjaunotos augstskolā vai domāt par izglītības jautājumiem.

10.diena – var sakārtot savu karjeru (es un karjera).

11.diena – garīgā saskare. Atgādinājums – dot ziņu kādam mīļam, tuvam cilvēkam, garīgam skolotājam. Tas nāk atpakaļ ar labu atdevi.

12.diena – jāsargā veselība, nevajag sevi likt uz skatuves, atbrīvoties no kāda kaitīga ieraduma. Jādara mīlestības darbi (labdarība).

Jāpieraksta sapņi 12 naktis pēc dzimšanas dienas, jo katras nakts sapnis piepildās 12 mēnešus (1.nakts – 1.mēnesis, utt.).
rema (2008-06-07 07:44)
 Materiāls ņemts no Baltās raganu skolas pierakstiem...
ElitaL (2008-06-07 12:27)
 Nu taaa, meitenes, kur Jūs bijāt pirms 5 mēnešiem???? Tagad man jāmēģina atcerēties, ko esmu stulbu darījusi 4. - 5.dienā, ka man tā tagad neiet... :(

Rādu no 1 līdz 20 (kopā 22) nākamās >>

Šī tēma ir slēgta un to vairs nevar komentēt
Twitter Draugiem Facebook Google+
Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
Izstrāde © ricks, ALT RD, 2000.